Diskuze

 1. Hm, tak tohle asi poničila ta zakázaná automatická aktualizace týden před startem! Díky za info. Pokusím se to nějak opravit…

 2. Z jakéhosi záhadného důvodu se do předchozího komentáře neuložilo jméno autora – zkuste na to mrknout 😉
  Věšák

 3. Ahoj, chci ještě jednou moc poděkovat za skvělou hru. Letos se vám to opravdu MOC povedlo! Krásné šifry, fajn trasa (délkou tak akorát a pěkné prostředí), bezva systém nápověd (minišifry byl skvělý nápad, líbilo se mi, že jsme mohli luštit i během přesunů)… Startovní aktivity moc nemusím, ale tahle mě bavila, protože si zachovala šifrovací základ. Letos opravdu nemám co vytknout, ani drobnost… bylo to parádní! Díky 🙂

 4. Ahoj, z původního 5ti-členného týmu jsme zbyli 2, takže pokud některý z týmů o třech lidech chce spojit síly, tak jsme k dispozici.
  Kuba Viktora (tým Dopijem a půjdem)

 5. Ahoj,
  jsme na tom stejně jako Šejk za 5. Ochořel nám jeden hráč a zůstali jsme 3, nenašel by se tu i třeba jen jeden nešťastník shánějící tým?

 6. Ahoj,
  i přes dlouhé shánění lidí jsme v týmu nakonec jen 3. Neměl by některý 2-člený tým chuť se s námi spojit?

  Tým: Šejk za 5

 7. 2 Ondra: Bude to podobné jako předchozí roky, tj. hra startuje v sobotu odpoledne cca okolo 17 hod někde v okolí Plzně a končí v neděli ráno cca v 8 hod na neznámém místě. Ještě to nemáme pro letošek stanovené přesně, ale nečekám, že by se to od těchto odhadů lišilo o více než hodinu.

 8. Ahoj, smíme vědět, jestli letos bude hra lineární nebo větvená? Díky 🙂

 9. ***/*–*/—/*—/*/-*/**//*–*/—/-/***-/*-*/–**/*/-*/—///

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *