Nový web a další informace

Ahoj kamarádi,

jak jsme již avizovali před nějakou dobou, máme úplně fungl nový Plšiweb! A aby toho nebylo málo, těch novinek a informací pro vás máme trochu víc. Pokusíme se pro vás v rychlosti shrnout ty nejpodstatnější:

 

  • SPUŠTĚNÍ REGISTRACE – Předpokládaný termín zahájení registrace je poslední týden v červenci. Zhruba týden před jejím spuštěním vám dáme echo tady na webu, na FB stránce a pokud už jste na Plších někdy byli, pošleme vám i infomail.

 

  • POČET PŘIHLÁŠENÝCH TÝMŮ – Pro letošní ročník máme nastavený limit na 60 hrajících týmů. Pokud by se stalo, že se budete přihlašovat ve chvíli, kdy je kapacita již zcela naplněna, nebuďte smutní. Prostě to riskněte a přihlaste se (v tomto případě vyčkejte s platbou, dokud k tomu nebudete vyzváni). Dost často se stává, že některé týmy musí svoji účast na hře zrušit a vy se tím pádem můžete z role náhradníků stát hrajícím týmem.

 

  • REGISTRACE TÝMU A PŘIHLAŠOVÁNÍ – Po registraci do hry se vám vytvoří týmový účet. V něm si sami můžete spravovat veškeré týmové údaje a přidávat či odebírat hráče. Taktéž některé důležité informace o hře (variabilní symbol pro platbu startovného apod.) se mohou zobrazit pouze po přihlášení.

 

  • PLATBA STARTOVNÉHO – Uhlídat platbu startovného za každého člena týmu zvlášť, jako tomu bývalo doposud, je při současném počtu hráčů stále větší a větší oříšek. Proto od letošního roku zavádíme jednotné startovné za celý tým. Výše bude upřesněna nejpozději při spuštění registrace. Nečekáme však, že by přesáhla 500 Kč na tým.

 

  • DISKUZE – Od letošního roku máme spuštěné diskusní fórum. Zároveň máte možnost zanechat komentář u jednotlivých šifer.

 

  • ARCHIV PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ – V současné chvíli jsou na webu dostupné šifry a jejich řešení za loňský rok 2016. Na doplnění starších ročníků usilovně pracujeme.

 

Pokud by vám něco nebylo jasné nebo jste někde objevili chybu, nebojte se nás kontaktovat v diskuzi, přes Facebook nebo e-mailem.

 

Vaši Plši 🙂